Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční mechanika

Počítač mi pracoval delší dobu bez problémů až jednou se mi vypálilo špatně DVD. Při vypalování to nic nenapíše až když nastavím zkontrolovat disk tak to tam napíše chybu čtení. Vypadá to, že se špatně zapíše až ukončovací stopa (ale nic to nikdy nenapíše až při kontrole). Myslel jsem že je to vypalovačkou (mám DVDRAM GSA-4163B) tak jsem si koupil novou externí (LITE-ON DVDRW SHM-165P6S) problém zůstal tak jsem zkusil jinou značku média (TDK,Verbatin) pořád to samé. U té první vypalovačky šlo ze začátku vypalovat aspoň rychlostí 4x bez chyb, ale potom už ani to nee. Zkusil jsem změnit verzi Nera a taky nic. Tak jsem zkusil naformátovat celej disk a teď nefunguje u žádný mechaniky autorun (předtím v pohodě a mám to teď normálně povolený)a problém s vypalováním tady furt taky je. nepomohlo ani odpojední starší mechaniky a ani změnění USB zdířky pro externí. A už mi špatně čte i imaginární mechanika vytvořená pomocí deamona (to co mi předtím šlo už nejde).Mám Windows XP Home Edition. Moc všechny prosím o pomoc.

V počítači mám dvě paměti RAM po 1GB. Stahl jsem si nějaký ten Memtest (teda nevím jestli ten správný) a neukázalo mi to nic zkoušel jsem jednu vyndat a pořád to nějak nefunguje, potom druhou vyndat a taky to má pořád stejný problém. Memtest ani když jsem je zkoušel pojednom nic neukázal. Nemám zkusit s každou zvlášť inovovat windows?