Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze zaheslovat přístup k síti pře kabel

Dobrý den lze zaheslovat použití kabelu z wifi routeru aby nešel použít (stejně jako wifi).Přesněji-pokud odpojím kabel z pc a připojím ho např ntb jde udělat aby se i zde při připojení muselo zadávat heslo??Může jít jen o tento konkrétní kabel veden z routeru!(platit by to mělo i pro připojení mého pc kde by inernet šel až po zadání hesla)
Děkuji za info
router je tenda tenda-f3-f303-wireless-n-router

Však cez ten jediný, voľný, nezblendovaný port fičí on sám, prípadne nech si zasunutý šalter podlepí v modeme a tiež aj PC mašine nerozpojiteľným lepidlom z dielne vývojárov CCCP, známym ako výrobná zn.: "Tavárišč, vyderžáj so mnoj na vjéčnosť".

Aby si vec neustrážil ani s pripravenou sekerou nabrúsenou na nenechavé paprče, čert by to vzal. Potom jedine odpájať uzamykateľné poistky visacím zámkom zn. FAB v rozvodnej skrini z vetvy sšotá a modemu 230V/50Hz.