Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NVIDIA ovladače/FPS

Dobrej lidi potřebuji pomoct =) =) klidně i odměnim za pomoct která bude funkční.Mám počítač rok vše krasně hraji na 80fps. Asi tak měsíc my nejspíš blbnou graficke ovladace po nových aktulizacich se mi všechny hry klesly pod 20fps.Nevím proč a jak. Koukal jsem jestli něco neni přehřátý a nic vše jede v pohode grafiku mam Nvidia 1050 ti. Potom jsem se dočetl o Display Driver Uninstaller a vymazal jsem ovladače a nainstalova.Najednou vše bylo v pohodě ,ale po týdnu se mi to stalo zase a zase takhle to furt opakuji abych mohl na pár dní něco na chill zahrát.Prosim o radu.Děkuji moc

Změna předmětu, původně: NVIDIA OVLADAČE/FPS (host)

- Nepouzivas SW typu CCleaner, Driver Booster, Driver Detective nebo jiné tohoto typu ?
- Jestli mas stale ten samy ovladac, takové pady nemohou byt zpusobeny jim.
* Neni to NTBook ? Jestli nejde o desktop, muze byt pouzity jiny GChip, jako IGP, coz b iy tak nizka hranici FPS i mohla sedet.

TiP ~ :i: Podivej se u padu FPS na vytizeni jednotlivich casti CPU/RAM/HDD, GPU.

- A ty komponenty, jako CPU, GPU, HDD jsou teda vytizeny nakolik behem hrani, kdyz mas jen 20FPS ? Teploty ?
- Zatim jsi nic urcitého neuvedl. Prozatim to muze byt klidne infekce PC (nebo samotny Antivirus), tak jak prehrivani CPU, jak DRV pro chipset, nastaveny 4K scaling ve hrach, cokoliv...

TiP ~ :i: Vytvor nového uzivatele a zkus ty hry spustit tam.
* Pak se na misto svého uctu prihlas na ten vytvoreny a zkus spusit nejakou hu z tama (z druhého uctu) jak se budou chovat. Hlavne nic neinstaluj, zadny SW antivirus, ovladace nic !!! (maximalne jen tu hru).

DDU nic neopravuje. Maže ovladače a nastavení. Kromě toho, normální je, že odinstalaci zvládá setup utilita (dnes u driverů v drtivé většině MSI instalátor), a to včetně (volitelného) odstranění uživatelských nastavení. Tvůj problém je zřejmě nastavení, leda bys po reinstalaci driverů instaloval vždy ještě něco dalšího. Tudíž s největší pravděpodobností ti to dodrbe nějaká nvidia hovadina pro lamery (tipuji) typu NV Experience, ergo ji můžeš zkusit při dalším pokusu nenainstalovat, protože je možné, že Indové co se o tuhle bezcennou věc starají, udělali někde chybu. To se stává.

Tímhle to fakt nespravíš. Tady totiž nejsme školačata ale dospělí lidé, kteří dokáží logicky uvažovat, narozdíl od vás, prázdninujících školčat. Tudíž když začneš lhát a urážet ostatní, počítej s tím, že to bude jen do času a blbečka ze sebe nakonec děláš jen ty sám. Chápu že jste se sobě rovnými zvyklí se urážet takto šupácky, to bohužel nezměním (na změnu je třeba nejprve mentálně dospět), ale rozhodně je v mé moci tomu udělat přítrž.

Co lhát tvll =D =D už píšu do třetí skupiny poradny a všichni píšou to samé =D =D jenom ty s obrázkem ropuchy si myslí =D že lžu =D TVL jak mám lhát??? to nechápu včem lžu? http://www.tomshardware.co.uk/forum/127518-13-sudden-drops-games Toto mi poslal kamarád a dočetl jsem se tam o té apce a vše beží už =) takže ty debílku se sklidni.Jsem vulgární proto že mě sereš =) =) hezký den

- Posledni ovladace NVIDA zadné problémy nedelaji. (navic nevim proc by to meli delat indové).
* Nechapu proc by GeForce Experience musela byt hned pro lamery. Ty prispevky uz jsou moc NV IND, AMD nejlepsi a bez chyb , kde jsme hodne hodne daleko od reality.

- Kdyz si vemu vemu treba takovy Steam, drtiva vetsina lidi jsou na GPU NVIDA (74.32% o proti AMD které pokryva 15.08%), urcite né kvuli tomu ze "IND".
* Bavim se tedy alespon o grafickych kartach které jsou vubec nejak dostupné, protoze AMD ma plnou hubu vykonu, benchmarku, ale obchody jsou (byly) prazdé, prodavali jen reklamu. Zde trepve opravdové LAMY pokrikovali : " jé to sou ale super grafické karty, cinkali PCIe konektorama AMD na hrad", ale ma je nekdo ? Aha nema, neni (nebylo) kde koupit hlavne ze AMD.
IMHO by meli byt lidé na poradnach (né FANklubech) nestrani (obe znacky maji co nabidnout).

Nevíš proč by to měli dělat Indové? :-) Ty asi nepracuješ u velké společnosti. :-)
Co se týká kurvítek, která určují, co a jak se nastaví, zde mám celkem vyhraněný názor a je mi celkem jedno, kdo takový software produkuje. Prostě nemám rád černokněžníky, kteří něco nastavují za uživatele. Pokud tě to uklidní, podobnou utilitu od AMD jsem vždy vyhazoval z instalace.

AMD karty jsou běžně dostupné, dokonce i v dobách "nedostupnosti" se daly sehnat, jen to trvalo měsíc a nebo i 6 neděl a ceny byly docela nelidové (na druhou stranu AMD dnes nemá potíže s tím, že má vyrobených několik milionů čipů ležících skladem). Ale to celkem nechápu, jakou to má souvislost s tím, že většinu programů dnes píšou Indi (ti píšou i pro AMD)? Jestli to měla být obrana nvidie, tak bych řekl, že problém s fandovstvím máš spíše ty.

Mas grafickou kartu AMD (jaky chip) ? Muzes se podivat do AMD control panel na nastaveni (zobrazeni -> specifikace) HDCP jestli je povoleno nebo ne, jestli ne muzes ho aktivovat ?
* Tento problém grafickych chipu AMD s ovladaci sice na verejnost nejak nepronikl, ale pritom se to tyka kazdého druhého vlastnika GK AMD (ktery tuto funkci nespusti, coz se treba projevi "KUPRIKLADU" u videa v rozliseni FHD amazon prime, ktery 1080p nepovoli a podobne) co ted ?! Ted mam kricet ze AMD neumi udelat ovladac a ze je to nahovno ?
PS : Protoze nevychvaluji NV donebe neznamena ze jsem fanousek AMD. Problémů s ovladaci by se dalo vypsat nekolik (k nahlednuti "Known Issues, error problem", na oficialnich strankach AMD), ale co z toho krome 1Km vlakna "Ale" Nvida je lepsi protoze.. "Ale". AMD je lepsi protoze ..

Problémy s tím nemám. Možná proto, že Amazon neřeším.

- Aha, protoze HDCP se tyka jen Amazonu ? Dyt slo jen o prach sprosty priklad ..
* Tak ses ten stastnejsi, rady RX se to moc tento problém (DNES) netyka pod tuto radu hodne uzivatelu (na portu HDMI), ma HDCP dezaktivované bez moznosti aktivace.
PS : Uz tak dik za obrazek, na HDMI to zkouset nemusis (ale jstli nahoudou HDMI pouzijes (nekdy) vzpomen si a podivej se (nikdy nevis).