Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pro mamku (nic náročného)

Dobrý večer, potřeboval bych prosím poradit ohledně sestavy pro mamku. Není nijak náročná co se počítače týče ale nechtěl bych aby zas měla nějakou šumku. Hrála by na tom metin 2 a nebo by byla na prohlížeči. Zde je sestava co jsem udělal: https://www.czc.cz/cnc7eq8tpiiqb84ija10jpnel2/seznam
Nechtěla by to extra moc drahé. Desku, ramky, case a chladič procesoru již mám doma. Jen nevím zda procesor nevzít levnější ? Je to těžko soudit z mé strany protože pro mě je základ 4 jádra.

To je přeci jasné, že se musí externí monitor připojit. Co se týče úhlu, tak

Nezřídka lze narazit na notebooky, které mají velmi malý úhel otevření displeje.
https://www.zive.cz/clanky/28-zakernych-detailu-ktere-przni-notebooky/sc-3-a-175857/default.aspx

A rovněž je třeba vzít na zřetel, že i když to jde otevřít jako tobě, namáhají se panty dejme tomu o třetinu víc a rychleji odejdou.

Bože můj,jak se můžou namáhat panty ? Znáš vůbec princip fungování tak elementárního zařízení,jako jsou panty ? Spíš bych pochopil,že dochází k namáhání a natahování kabeláží procházející z víka na desku a klávesu. No technicky založený moc nebudeš.

Nevím, jak dalece jsem technicky založen, ale domnívám se, že v pantech vzniká tření a u nejednoho notebooku už panty odešly. Myslím si, že to bylo otevíráním a zavíráním, protože kdyby byl stále zavřený a nikdy se neotevřel, panty by neodešly.
Ale třeba to je jinak a budu rád, když mi vysvětlíš jak, abych nebyl za neználka. Dík.