Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KM player

ahoj. před pár dny jsem se dokopal a udělal aktualizaci km playeru. zdálo se mi, že tam něco nesedí a navíc to už byla rozsáhlá aktualizace, tak jsem nakonec udělal reinstal. bohužel se mi v počítači mezitím trošku roztáhnul wm player a navíc jsem si pročistil registry a neuvědomil si to, takže šli do háje všechna nastavení. mám kmp v počítači dlouho a už jsem do toho dlouho nešahal. bohužel teď mi to nedělalo, co jsem chtěl. už jsem pořešil skoro všechno, ale mám jeden konkrétní problém. pokud si dám otevřím složku (hudební), tak mi to nepřehraje všechny soubory, ale jenom ten první pořád dokola. už nevím, kde to mám hledat. navíc jsem zjistil, že pokud si šipkama posunu v editoru playlistu první soubor dolů, tak např. při rychlém posunu se začne přehrávat písnička, která je úplně nahoře. nevíte někdo co s tím? potřeboval bych to nastavit tak, aby se mi při otevření složky přehrály všechny písničky. myslel jsem, že to je default, ale bohužel asi ne a už fakt nevím, co s tím. předem díky za všechny podněty

díky za snahu :-) ale: za prvé, videosoubory jdou tuším vyřešit i jinak. druhak, to už tak mám nastavené. teď jsem to i kontroloval a pořád nic. to je právě to, že kmp má neskutečný možnosti nastavení a zřejmě se některé i tlučou a je někdy těžké si to nastavit. už jsem se s tím asi někdy mordoval, ale před lety. a navíc to nastavení zřejmě změnili. a jak jsem psal jinde, může být možné, že je v tom kmp nevinně. holt jsem dělal na pc víc věcí najednou a narychlo a vyrobil si problémy. ale člověk se tím zdokonalí a bude mít všechno prolezlé skrz naskrz a zase bude o něco moudřejší :-)

v cem je lepsi Pot Player nez treba MPC HC

Nevím, jak je to dlouho, ale MPC začal být hrozně rozežraný co se vytěžování počítače při přehrávání týká. Hledal jsem náhradu, našel jsem PotPlayer a už u něj zůstal. Možná se MPC zlepšil, třeba mu dám někdy zase šanci.
Ve složce PotPlayeru jsou 2 exe, používám PotPlayerMini - čistý přehrávač bez reklam a veškerých bočních lišt apod.

Pokud po defaultni instalaci a s defautnim renderem (= "automaticky") neumi prehrat plynule HEVC tak nad tim neminim badat ani zabijet cas. Takovy prehravac je na ho...a na nic. Na stejnem HW cokoliv jineho funguje spravne, vcetne VLC 2.2.8 - ktery ale pro zmenu vyzira neprimerene system v pripade HLS streamu s dynamickym playlistem, haha! (coz v 3.03 teda opravili - klasicke lepeni "opravime 5 starych chyb, pridame 10 novych")

ok. díky za všechny odpovědi. nechtěl jsem příliš roztahovat původní příspěvek, takže odpověď na pár připomínek. kmp používám už řadu let. v té době jsem to řešil a když jsem zhodnotil, všechna pro a proti, vyšel mi nejlepší (z mého subjektivního pohledu). s ničím jsem nikdy neměl problém. co se týče reklam, postřehl jsem nějaké náznaky, ale neměl jsem s tím někdy problém. je třeba si hlídat, co člověk nainstaluje, prohlídnout si soubory pouštěné při startu a hodí se dobrý fw nebo tak něco, aby si program neistaloval co nemá, případně pak něco nespouštěl nebo se nepřipojoval k internetu apd. já to všechno osekal a jelo to dobře. ale na druhou stranu na něm rozhodně netrvám. bez toho, abych na něm mohl přehrávat hudební složky, to pro mě ztrácí význam a pokud budu něco hledat, rozhodně se mi hodí vaše tipy. asi ten pot player, který tu je nejčastěji zmiňovaný. ale je zase fakt, že tím, že jsem kmp odinstaloval, se stal wmp defaultní a spoustu mi toho pozměňil. nevím také, jestli to byl wmp nebo jedna utilitka, kterou jsem zkoušel, ale spousta souborů dostala nálepku "blokováno, protože soubory pochází z jiného počítače", což ale v tomhle případě nehraje roli, ale stejně mě to naštvalo (myslím, že to má na triku wmp a souvisí to s copyrightem)...

takže edit :-)

po tom, co jsem usoudil, že je všechno nastavené jak má, jsem se rozhodl udělat znovu reinstal. po něm to nešlo, ale zjistil jsem, že mi něco zablokoval fw, respektive část comoda, která má na starosti bezpečnost systému. poté, co jsem všechno zavřel, přečistil, přenastavil comodo a chtěl to nakonec ještě jednou přeinstalovat mě napadla spásná věc! :-D instaloval jsem starou verzi! a všechno běží jak má! nebudu už zjišťovat, zda je to bug, chyba instalace nebo změna nastavení kmp díky přidaným funkcím. aktuální verze mi naprosto vyhovuje a navíc je tam minimálně stejně možností customizace a bez nesmyslných a zbytečných výmyslů. navíc je programová složka o hodně menší, což vždy vyvolává pochybnosti o nové verzi. jenom se mi to snažilo vnutit instalaci čehosi, ale nedal jsem se :-) výsledný stav je naprostá spokojenost! omlouvám se, že jsem vás zbytečně obtěžoval. já věděl, proč se odjakživa bráním bezdůvodným změnám verzí programů, které mi vyhovují :-)