Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI

Dobry den . mam problem ohledne wifi pripojeni .kdyz jsem pripojeny pres wifi na notebooku tak mi wifi pripojeni strasne kolisa jede 50 80 150 1500 a zase 50 ms (priklad kolisani) . kdyz jsem se zkousel pripojit pres kabel odezva byla 13ms standartne . router mam novy a s poskytovatelem jsme zkouseli menit channely na routeru.nic nepomohlo a poskytovatel rekl ze nevi cim to muze byt .. prosim poradte co s tim . dekuji . popripade blizsi informace dodam

router je pres jednu zed .. router to je tp link model :TL-WR840N na wifi je pripojen notebook od matky a otce . otec primo u routeru matka na druhe strane domu . jsme v rodinnem dome takze soused by zadny nemel byt na stejnem kanale. kanaly jsou zkousel vsechny .. zadny z nich nebyl idealni + router nezvladl 13 kanal kdy jsem musel pres kabel napojovat router primo k pc abych to pak mohl prenastavit zpatky na nejaky jiny .