Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube - autorská práva hudby

Zdravím,

chápu to správně, že opravdu vždy (u zpoplatněným i nezpoplatněných videí) bych musel mít souhlas, abych hudbu mohl použít?
Pokud by se to netýkalo videí, která by nebyla zpoplatněna, pak by to bylo dobré. Pokud to ale platí opravdu pro všechny, pak by Youtube musel smazat nemálo videí, protože u spousty videí jakákoli hudba použitá je a velmi silně pochybuji, že autoři videí nějaký souhlas mají. V hodně videí dokonce i schválně mají třeba 5 sekund hudby a sami říkají, že doufají, že to Youtube nesmaže...

stačí huddbu trochu pouzměnit, například mírně změnit rychlost/pitch, prohnat equalizérem případně reverbem/deleyem, mixovat kanály, (vše raději časově variabilně) , Hlavně ji nepouštět hned od začátku a ne ke konci, a samozžejmě namixovat v nějakém poměru s jinám zvukem