Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemám nastavení zvuku + problemy s mikrakem

Zdravim,

mám problem s mikrakem, zkoušel jsem to nastavit všelijak ale nic nepomohlo.

Je to novej PC, všechno je zapojený dobře, ve správci zařízení není žádná chyba.

Kdyý volám na skypu Echo sound test service, tak mě není slyšet (ani to nepřehraje zpátky), jakoby mikrak nefungoval, ale ve WoW přes Voice Chat když dám sluchátka naplno a zmáčknu tlačitko na test tak se slyším ale hodně málo. Zkoušel jsem měnit hlasitost v nastaveni mikrofonu (obr 1) a když dám na "zesílení mikrofonu" víc DB tak je ozvěna a je to divny.

Mám vše dobře nastaveny? Obr. 2. A i když do "Zadávání" dám mikrofon tak žádná změna.

Za další, nemám v PC ten soft od Realteku (Realtek High Definition Audio) kde se dá zakázat ozvěna, šum a okolní prostřední, kde to stáhnu? Koukal jsem an realtek a nikde jsem to nenašel.

V každém případě musíš mít nainstalovaný driver pro audio (generický to nemusí zvládat). Stáhneš z webu výrobce MB (resp. NB).

Většina mikrofonů vyžaduje to "zesílení" 10 či 20 dB, v nastavení se dá potlačit ozvěna.

Měl bych mít všechny drivery, dole dávám screen ze správce zařízení, jestli se z toho pozná jestli mně něco chybý.

"v nastavení se dá potlačit ozvěna"

Bohužel, nikde tam nastavení nemám, vždycky jsem potlačení šumu a ozvěny dělal v realtek hd audiu (přes hl. lištu na ikonku a otevřel se program)...ale ten nemám a nikde ho nemužu najít, nějaký link na stáhnutí prosim, abych mohl zakázat šum a ozvěnu?

Děkuju.

Z toho obrázku se nepozná, jaký driver tam je. A hlavně tam nevidím "Realtek High Definition Audio". Takže stáhni a nainstaluj Z WEBU VÝROBCE MB !!! Pokud to je NB, tak z jeho webu.

Jinak 2-klik třeba na ten mikrofon a pak Ovladač, Podrobnosti … co tam vlastně je.

Jo, kontroloval jsem to 2x.

Měla by to byt TAHLE

vím, že tam není, jinak bych se tak "natvrdle" neptal. Mám to teda stáhnout z toho realteku z odkazu kterej sem posílal? Pokud jo, kterej? W10 64Bit

Edit: Ok, koukam na to, když si rozbalim "on board audio drivers" tak tam jsou 2, asi stáhnu ten "Recommend installing this driver for Windows RS3 or later versions." že?