Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor větší než 4GB na formátu FAT32

Dobrý den. Koupil jsem si novou televizi, a chci si na ní pustit film, jenže mám problém, že film je na externím disku, který mám ve formátu NTFS, ale TV jej nedetekuje, potřebuji formát FAT32. To nemám problém udělat, jenže ten film má ≈19GB, a tudíž ho nemůžu nahrát, jelikož na FAT32 můžu nahrát pouze soubory do 4GB. Existuje způsob, jak docílit toho, aby mi TV buď vzala NTFS nebo nahrát soubor na FAT32? Děkuji

Když to jinak nepůjde, tak rozdělit, je to proces na pár minut, když se použije direct stream copy. ale pro pravidelnější používání to bude opruz.

Případně tv by mohla umět zmíněý exfat nebo ext4( což kupodivu některé umí)

Co radši použít TV jako videovýstup a přehrát film na nějakém schopném počítači/krabičce.