Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATA řadič do PCie

Chtěl bych dovnitř do PC se základní deskou Asus Z170-p dát disk s ATA sběrnicí. Představoval jsem si, že koupím kartu do PCIe a tak to zapojím.
Bohužel žádnou kartu PCIe neumím najít. Pokud je to s ATA tak jen USB. Do PCIe jsou jen SATA.
Nevíte někdo o kartě?

Edit: Win 10 64 bit.

Co je nepravda ? Jasný že je všechno z Číny a taky to neznamená že třeba orig Čína je automaticky šunt,jenže tady prodávaný a dělaný třeba pro Axago má nějaký testy a kontrolu kvality,ty noname nejlevnější to splácaj z buhví čeho a buhví jak kontrola nulová...Jak sem psal Čínskej noname začal hořet sem házel i sem kdysi fotku,vyhodil jsem následně i ten druhej kterej fungoval,je pěkný že za to co stojí Axago jich máš 5 osranejch když 2 z pěti vyhořej,objednal sem mu to protože chtěl ušetřit,sám uznal že udělal čípovinu,naštěstí to hořelo když sem byl u toho,mít zaplej kom a jít si třeba nakoupit tak měl při nejlepším po kompu,to samí jako sračkovy PSU ohňostroje.

no zrovna axago nieje tiež žiadne terno,ich originálna stránka je už dosť dlho offline a je na predaj,takže len riaditel vesmíru vie,čo sa sem vlastne pod značkou axago dováža a kto to reálne dnes vyrába.......čínania vyrobia tak ako si to zákazník zaplatí,kto chce šetriť za každú cenu,tomu to vyrobia z odpadu,kto si priplatí,vedia mu vyrobiť kvalitne,všetko je otázka peňazí....

Tak nemusí bejt nějaká certifikace ohledně bezpečnosti výrobků? Jinak by mohli kupovat i CZ obchody v kontejnerech noname a v pohodě je prodávat i když třeba krapek dráž,kdo by si to pak schytal kdyby vyhořel třeba byt a oni ti výrobek s nejasným původem prodali.Axago neměl špatný věci alspoň doteď.

To máš jako batreie do Mobilů ty orig - kvalita jak má bejt co dělaj pro firmy v Číně,náhradní levnější už ne jako orig ohledně výdrže ale taky vše Ok co se tu prodává,potom máš třetí za pár šupů bez popisku kterej si můžeš dokoupit a nalepit a ta tě vyjde třeba na stovku bez jakýchkoliv ochran,jenže to je dobrej podpalovač i když telefon bude s ní fungovat taky...Sem viděl dokument zajímavej o tom orig a o tom za pár šupů,bylo tam toho víc jako brzdový destičky do Peugeota kde to je o držku přímo,aneb že to je dělaný všechno v Číně neznamená že to je to samí.....

Tak nemusí bejt nějaká certifikace ohledně bezpečnosti výrobků?

už asi 30 let ne.
týká se jen potravin pro kojence, krámů vydávaných za léčiva a tak.
eletro musí splňovat leda bezpečnostní předpisy (u 12V není co řešit), někdy normy o emc rušení/vyzařování, ale od toho přece mají ehm "ec" značku?

axago mělo údajně český vývoj, výroba (a kvalita) je čínská manufaktura.

ad tazatel:
nemá to moc smysl. na propustnost zastaralého ata stačí pci. potřeba ata zmizela s posledními lovci mamutů, jeho updatem pro pcie se nejspíš nikdo nezabýval.
čili když je něco totální nesmysl a nikdo to nepotřebuje, můžeš takovou blbost ještě najít na ebay.