Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Norton Antibot - zkušenosti?

Na tento sw čtu v poslední době z několika zdrojů jen samou chválu. Testy i ohlasy uživatelů jsou většinou kladné (ty záporné většinou spadají do kategorie rulééz) a uváděná zátěž PC i cena jsou příznivé.

Jsou už i najaké zkušenosti zde na tomto fóru?

No, ten program byl tusim vyvinut firmou, kterou nasledne Symantec koupil.

Technologicky je to jiste skvely doplnek k bezpecnosti a test vyhral, nicmene ne kazdy uzivatel je ochoten mu trvale "venovat" v pameti sveho nb/pc okolo 76 MB pameti celkem ... (viz souhrnna tabulka v uvedenem clanku).

Bohuzel konkurence je na tom casto jeste hure ...
Treba se tu pametovou narocnost ve verzi pro rok 2009 podari snizit...
Dobre je, ze je k dispozici i 15d trial, otazka je, zda to pak pujde odinstalovat bez problemu.