Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozčšíření internetu

Zdravím, chtěl bych se Vás odborníků zeptat, jak nejlépe / nejrychleji / nejlevněji rozšířit dosah internetu. Bydlím ve dvoupatrovém domě (ve druhém patře), internet mám pomocí antény na střeše natáhnutý kabelem o patro dolů a zapojený do wifi routeru (ASUS RT-AC51U) nyní se do domu nastěhovala sestra a chtěla by mít internet i o patro níž. Jak nejlépe to vyřešit aniž by si musela platit vlastní internet. Předem děkuji

Můžeš vyzkoušet adaptéry typu Powerline.
Přes wifi to pravděpodobně nepůjde, musíš si uvědomit, jaký je charakter vyzařování prutové antény. A i kdybys ji natočil o 90°, zmizí TI signál na patře a stejně bude problém při průchodu signálu přes strop do jiného patra (wifi dokáže hodně utlumit i 10 cm zděná příčka, antož silnější strop).