Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zhoršení kvality písničky

Dobrý den.

Potřeboval bych nějakým progarmem zhoršit kvalitu písničky. Jedná se mi o to, že mám např. písničku s 512kb/s a potřeboval bych jí na 128kb/s. Je to z důvodu, že můj mobil, nak terý bych si nějaké písničky rád zkopíroval nepodporuje více jak x kb/s (nevím teď přesně).

Tak jaký program na to?

Děkuju za odpověď.

ne zhoršit ale upravit...? Zkus universální program JETAUDIO v češtině www.jetaudio.com Můžeš v něm dělat kompresi do různých formátů třeba všechny najednou.... nejen hudby ale i videa.... Nebo prakticky neznámý program "SUPRA" který umí prakticky vše i kompresi videí do všech formátů cik-ak,nemá však češtinu ale je opravdu NEJ! PS:samozřejmě nemusím připomínat že musíš mít nainstalovány všechny dostupné kodeky....Pěkný den.