Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíjení tabletu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám tablet se standardní nabíječkou od výrobce s 2 ampéry. V autě mám možnost připojit nabíječku s jedním nebo se třemi ampéry. Kdyby jste museli, použili by jste silnější nebo slabší variantu? Děkuji. A ublížím mu zásadně? Na výdrži nebo životnosti? Díky.

Vždy som volil nabíjačku s väčším prúdom. Tablet si nabíjací prúd riadi sám. Všetky tablety aj mobily v rodine čo mi doteraz prešli cez ruky som vyhadzoval ako vadné či "morálne zastarané" najneskôr po cca 4 až 5 rokoch používania ale vždy s dobrou baterkou. Dôležité je len nenechať batériu vybitú príliš dlho - vtedy odíde (alebo sa vážne poškodí) už po pár dňoch.