Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava textu v paint .net

mam obrazok, vlozil som donho text, a teraz som zistil, ze ho potrebujem opravit. Ako sa da dostat k textu? aby som mohol vlozit dalsie pismenko do zle napisaneho slova. d.

Blbě. :-)

Máš si vždycky vytvořit novou vrstvu (pojmenuj si ji třeba "text") a do ní psát - tím máš oddělen text od obrázku - ten soubor si ulož jak pdn a pro jiné použítí ho exportuj na jpg, gif, png...

Teď maximálně písmeno vyretušovat a překrýt novým písmenem - někdy se nepodaří dokonale zamaskovat.