Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit Avira SafeSearch Plus ?

Zdravim, v přílože je screen,
adwcleaner najde odstrani restart a znova se mi to ukaze,
kdyz se to pokusim vyhledat primo pres malware program, taky najde restart a zase to tam je
v prohlizeci chrome sem tento doplnek odstranil neni tam uz, kdyz sem odinstaloval chrome a znova instal, nabehlo to tam zase automaticky jako by to byl doplnek soucast chromu
pres administratora sem najel na hledat spustit regedit, zadal avira i Avira, vsechny klice a registry jsem smazal, po restartu uz se neobjevuji znova v registru, ale adwcleaner mi to porad ukazuje ze je to pup optional legacy

tak pres nouzak sem unistal

pak znova najel na nouzak dal adwcleaner a uz mi to nenaslo

potom sem najel klasicky do windows zapnu adw cleaner a taky nic nenaslo

a potom zapnu chrome a ta svine mi nahore napsala..bylo pridano nove rozsireni avira safesearch plus ! ..chcete zapnout ?

tak dam z chormu rozsireni zase odstranit

zapnu adwcleaner a zase mi to tam najde

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Chcem to vidieť, resp. nechcem vidieť ten bordel, torzá zašité v Registroch a systémových súboroch vrátane kľúčov CLSID.

Ak nemáš poriadne náčinie (nemyslím RevoUninstaller Pro), tak skus nejaký univerzálny xindel, ktorý ti cugrunt vyčistí systém od Aviry prípadne od každého AV, ktorý si mal kedysi nacpaný v systéme.

https://www.totaluninstaller.com/program-uninstall-center/completely-uninstall-avira-free-antivirus-simple-guides/

https://ugetfix.com/ask/how-to-uninstall-avira-free-antivirus-2016-on-windows/

Skus appremover na aviru: https://appremover.en.uptodown.com/windows

Tieto AV svinstvá inštalované hlboko do OS po sebe zanechajú nekonečný binec, "rozesítý, jak královský voves".

tak pres nouzak sem unistal

pak znova najel na nouzak dal adwcleaner a uz mi to nenaslo

potom sem najel klasicky do windows zapnu adw cleaner a taky nic nenaslo

a potom zapnu chrome a ta svine mi nahore napsala..bylo pridano nove rozsireni avira safesearch plus ! ..chcete zapnout ?

tak dam z chormu rozsireni zase odstranit

zapnu adwcleaner a zase mi to tam najde

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa