Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde PC po výměně zdroje a grafické karty

Dobrý den,
Koupil jsem do PC nový zdroj a grafickou kartu. Bohužel mi nechce naběhnout PC. Na monitoru je pouze černá obrazovka ??? Nevíte někdo,kde by mohl být problém ???
Děkuji za všechny odpovědi či typy. Kameník

Nový zdroj je tento : https://www.czc.cz/corsair-cx-550-builder-550w/210023/produkt
Nová GK je tato : https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-4gt-oc-4gb-gddr5/203109/produkt

PC konfigurace : Procesor: AMD APU A4-7300, soc.FM2, Dual-Core 3.8GHz/4.0GHz, L2 Cache 1MB, 65W, Box
Základní deska: ASRock FM2A68M-DG3+, soc.FM2, DDR3, USB3.0, DVI/D-Sub, S-ATA3, GbLAN, mATX

Zvuková karta: Realtek ALC662 Audio Codec - HD-Audio 5.1 (integrovaná na základní desce)

Síťová karta: Realtek RTL8111E (10/100/1000 Mbit) GbLAN (integrovaná na základní desce)

Grafická karta: AMD Radeon HD 8470D (192core/800MHz), 128-bit (integrovaná v procesoru)

Operační paměť: Kingston HyperX Fury 8GB 1866MHz DDR3 CL10 (10-10-10-30), chladič

Změna předmětu, původně: Nejde PC (host)

Jak nejde to ti jako nejde zapnout pc nebo to de zapnou ale monitor zustava Černy řekni mam co si tam měl předtím na zdroj a grafiku jak to bilo připojení to Stary a jak je to propojeni to noví děkuji

Jako pokud si to zapojil správně musí to ject,pročti si ten návod nebo mrkni na YT je tam videí dost,host ti taky psal přepnout tu GPU v BIOSu a jak na to když by to náhodou nenajelo,když vyndáš tu GPU ven zapojíš tu na tu integrovanou v desce tak to naject musí pokud to jelo tak i dřív,to můžeš zkusit jako první a pak teprv zkoušet tu novou GPU.https://www.youtube.com/watch?v=H1-Jq7UhVCU

Dělal si něco z toho co se tu psalo jako zkusit to zatím jenom na tý integrovaný grafice tj zapojit do tý desky a tu dedikovanou GTX mít vytáhlou? Když ti to najede do BIOSu a dál ne tak si blbě zapojil asi HDD do SATA,nebo máš blbě nastavenej Boot OS ,nevím co si tam všechno odpojil a opět pak připojil k tomu PSU,jinak podle postupů co jsem postnul se toho moc zvorat nedá...