Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde PC po výměně zdroje a grafické karty

Dobrý den,
Koupil jsem do PC nový zdroj a grafickou kartu. Bohužel mi nechce naběhnout PC. Na monitoru je pouze černá obrazovka ??? Nevíte někdo,kde by mohl být problém ???
Děkuji za všechny odpovědi či typy. Kameník

Nový zdroj je tento : https://www.czc.cz/corsair-cx-550-builder-550w/210023/produkt
Nová GK je tato : https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-4gt-oc-4gb-gddr5/203109/produkt

PC konfigurace : Procesor: AMD APU A4-7300, soc.FM2, Dual-Core 3.8GHz/4.0GHz, L2 Cache 1MB, 65W, Box
Základní deska: ASRock FM2A68M-DG3+, soc.FM2, DDR3, USB3.0, DVI/D-Sub, S-ATA3, GbLAN, mATX

Zvuková karta: Realtek ALC662 Audio Codec - HD-Audio 5.1 (integrovaná na základní desce)

Síťová karta: Realtek RTL8111E (10/100/1000 Mbit) GbLAN (integrovaná na základní desce)

Grafická karta: AMD Radeon HD 8470D (192core/800MHz), 128-bit (integrovaná v procesoru)

Operační paměť: Kingston HyperX Fury 8GB 1866MHz DDR3 CL10 (10-10-10-30), chladič

Změna předmětu, původně: Nejde PC (host)

Nemám šajn proč ti nefungoval (u skřeta skoro 190 recenzí na podobnej levnej ,na Mall 42 na stejnej a každýmu funguje jak má),jak píšu funguje na 3 mašinách x let a sem tam jsem ho ještě zkoušel jenom u někoho když sem něco dělal na kompu takže nevím jakou větší kvalitu obrazu by měl přenést,za 700Kč vyhozený prachy oknem za mě.:-)

Takhle to brát nejde ,pokud nekupuješ to nejlevnější tak to vydrží taky,Tv mám starou kdy byl defakto počátek HDMI a s tím i leckde problémy,na 5 let starým BenQ to HDMI taky fungovalo všelijak.Ohledně obrazu jak se to veme CRT kvalita ,náhrada TN (bída s nouzí) a Plasma (ty 100Hz ok ty 50Hz taky křápy) ,dneska IPS a VA (obrazově to na plasmu nemá dodnes),na vícero kusech kde mám možnost pustit obraz bys rozdíl nepoznal v těch kabelech pokud jde o obraz,(všechno monitory,tv ca max 5 let starý tím pádem i vypiplaná tecnologie panelů a elektroniky) mám tu i nějakej HDMI za 700Kč na monitorech to nepoznáš vůbec a na tý Tv CRT co mám nic moc oba jak levnej tak drahej,aneb na nějakým prvopočátkovým HDMI můžou bejt ruchy a co na novějších bejt nemusí + záleží na panelech atd.

Jak nejde to ti jako nejde zapnout pc nebo to de zapnou ale monitor zustava Černy řekni mam co si tam měl předtím na zdroj a grafiku jak to bilo připojení to Stary a jak je to propojeni to noví děkuji

Jako pokud si to zapojil správně musí to ject,pročti si ten návod nebo mrkni na YT je tam videí dost,host ti taky psal přepnout tu GPU v BIOSu a jak na to když by to náhodou nenajelo,když vyndáš tu GPU ven zapojíš tu na tu integrovanou v desce tak to naject musí pokud to jelo tak i dřív,to můžeš zkusit jako první a pak teprv zkoušet tu novou GPU.https://www.youtube.com/watch?v=H1-Jq7UhVCU

Dělal si něco z toho co se tu psalo jako zkusit to zatím jenom na tý integrovaný grafice tj zapojit do tý desky a tu dedikovanou GTX mít vytáhlou? Když ti to najede do BIOSu a dál ne tak si blbě zapojil asi HDD do SATA,nebo máš blbě nastavenej Boot OS ,nevím co si tam všechno odpojil a opět pak připojil k tomu PSU,jinak podle postupů co jsem postnul se toho moc zvorat nedá...