Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit staré Windowsy?

Jak mám odstranit tyto Windowsy?

[http://img89.imageshack.us/img89/5790/windowswo9.j  p g]

Jsou to čtyři složky. Nejdou mi smazat a zdá se mi, že mi zpomalují PC. Dokonce se mi někdy stane, že mi naběhne modrá obrazovka, kde se píše něco o RAM a musím PC restartovat. Nemůže to spolu souviset?
Díky za rady
Lock, než bude mít nějaký retard zase potřebu psát do několik let vyřešeného dotazu. (karel)

A co ty složky odstřelit Unlockerem? Já mám svchost 2x(měsíc stará instalace). Odinstalovat nepotřebné programy. A na tu BSOD Memtest.

PS: Nebylo by inteligentnější zformátovat a načisto? Windows se neinstalují tak, že se nainstalují jako čísté a ty původní se vymažou v boot.ini

OMG to co tam kto s tym robil (to tam niekto instaloval viac windows do jedneho disku? :-?) Adresare windows ktore su nepouzivane mozes normalne zmazat (vo Win), ale najlepsie bude nainstalovat tam Win uplne nanovo - vcetne formatovania systemoveho diskoveho oddielu (da sa v instalatore) - tym sa zmazu vsetky data a programy na tom oddieli a bude cisty a funkcny (ak nemas aj nejaky vadny HW) Win. Potom nainstalovat servicepack, ovladace, programy...

Máš pravdu je to drsný, i ta BSOD by se tím dala vysvětlit, že se něco pomlátí. Jediná rada, využít můj oblíbený příkaz format C:\ /s, narvat CD do mechaniky a instalovat. Potom nejdříve drivery k MB, poté ke grafice a nakonec ke všemu ostatnímu, už jsem to viděl i naopak, že tiskárna je důležitější než chipset lol :-D

yes (pokud to nemáš jako já, kdy C: mám jako starý Windows a D: jako nový, kdyby se nový pokazily, můžu pracovat z druhých :beer:)

A potom ovladače nejdřív k základní desce, potom ke grafické kartě a nakonec dle libosti to ostatni(tiskárna, ext. zvukovka, modem, myš.......). Poté už si nainstaluj různé hovadiny typu TuneUp Utilities na zpomalení Windows.

Nainstalovat ovladace. Najprv ovladace k zakl.doske a potom ku grafike. Mas ich na CD k zakl.doske a grafickej karte, ak nemas tak musis napisat aku presne mas zakl.dosku a grafiku (napr. je to napisane na krabici alebo programom everest home) a stiahnut si ovladace z www stranok vyrobcov.

keby si mal vsetko nainstalovane, tak by scrollovanie nebolo trhane.
P.S. nezaskodilo by napisat ze aky mas vo Win servicepack (ovl.panely - system - precitat si), co presne si tam uz instaloval a odkial, prip. aj co ti pise v spravca zariadeni-graficka karta - pravy klik - vlastnosti, karta ovladac - aka verzia a datum ovladaca. A aj aku mas zakl.dosku a graficku kartu (everest home).

A zvysok mojho prispevku som pisal pre koho, pre seba?

co presne si tam uz instaloval a odkial, prip. aj co ti pise v spravca zariadeni-graficka karta - pravy klik - vlastnosti, karta ovladac - aka verzia a datum ovladaca. A aj aku mas zakl.dosku a graficku kartu (everest home).

Musis nainstalovat ovladace pre zakl.dosku a graficku kartu.