Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit staré Windowsy?

Jak mám odstranit tyto Windowsy?

[http://img89.imageshack.us/img89/5790/windowswo9.j  p g]

Jsou to čtyři složky. Nejdou mi smazat a zdá se mi, že mi zpomalují PC. Dokonce se mi někdy stane, že mi naběhne modrá obrazovka, kde se píše něco o RAM a musím PC restartovat. Nemůže to spolu souviset?
Díky za rady
Lock, než bude mít nějaký retard zase potřebu psát do několik let vyřešeného dotazu. (karel)

Nainstalovat ovladace. Najprv ovladace k zakl.doske a potom ku grafike. Mas ich na CD k zakl.doske a grafickej karte, ak nemas tak musis napisat aku presne mas zakl.dosku a grafiku (napr. je to napisane na krabici alebo programom everest home) a stiahnut si ovladace z www stranok vyrobcov.

keby si mal vsetko nainstalovane, tak by scrollovanie nebolo trhane.
P.S. nezaskodilo by napisat ze aky mas vo Win servicepack (ovl.panely - system - precitat si), co presne si tam uz instaloval a odkial, prip. aj co ti pise v spravca zariadeni-graficka karta - pravy klik - vlastnosti, karta ovladac - aka verzia a datum ovladaca. A aj aku mas zakl.dosku a graficku kartu (everest home).

A zvysok mojho prispevku som pisal pre koho, pre seba?

co presne si tam uz instaloval a odkial, prip. aj co ti pise v spravca zariadeni-graficka karta - pravy klik - vlastnosti, karta ovladac - aka verzia a datum ovladaca. A aj aku mas zakl.dosku a graficku kartu (everest home).

Musis nainstalovat ovladace pre zakl.dosku a graficku kartu.