Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak nastavit filtr v Thunderbirdu?

V TB lze přes Nástroje - Filtry nastavit pravidla pro přesunování spamu z emailoových adres, které se často opakují do složky Spam/Junk.
Jenže je potřeba definovat pravidlo pro filtr. Dokážu ho vytvořit, když je/není odesílatel, kopie, komu, ...

Neumím definovat pravidlo, pokud do pole Odesílatel a Komu je vložena naše emailová adresa, a jen v poli Odpověď je uveden spammer.

Pro správce: co to je certifikát hlubina? FF mi začal řvát cosi o neplatném certifikátu na poradně.

Pro Ansam. Já to tam mám. Udělal jsem z toho i Printscreen. Ale chtěl jsem přemazat naši firmu a u toho mi zatuhnul IrfanView. Teď chytám zboží pro odeslání. Teď hned se tomu nemůžu věnovat.

pouze u tohoto odesílatele jsou řádky takto:
Od
Předmět
Odpověď
Komu

Už som to našiel. Pole "Odpověď" sa zobrazuje jedine vtedy, ak odosielateľ si nastaví, že odpoveď na tento podvrhnutý email sa má odoslať na inú adresu. V poli "Odpověď" je zapísaná skutočná emailová adresa odosielateľa.

[spamer2.jpg]

a ešte by som tam doplnil ešte tieto dve pravidla a to že Odesílatel je Marcela Vyskoková
a Komu je Marcela Vyskoková a že Správy spĺňajú aspoň jednu podmienku.