Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Levna uzavrena sluchatka pro nenarocne hrani

Jake byste poradili sluchatka pro nenarocne hrani za par korun? Potrebuju uzavrena (aby me nerusila manzelcina televize), s 3.5 jackem, a mam je na chatu, kde nejsem moc casto. Cena tak do tri, max ctyr stovek, nejlepe u TS Bohemia (mam pobocku po ceste). Vidim tam spoustu levnych sluchatek, ale netusim, ktere jsou uplne sracky a ktere jeste ujdou (Sencor, Hama, Defender, Gembird, Zalman...).

Dik!

Jak píšu pak je to fuk co za levno kvalita zvuku a zpracování u všech mizerná,ta "recenze" k smíchu stačí si project třeba komenty k nim po forech a to že nejsou dobrý pro poslech hudby mě stačí,na hry prej Ok to ale nic moc sluchátka v tom případě...:-)

Nevím jak hrajou tyhle ,ale držel bych se těch Superlux recenze maj dobrý vesměs všechny od nich.

https://www.muziker.cz/superlux-hd651-bk

https://www.thomann.de/cz/superlux_hd_572.htm

No za šest tisíc to moc herní notebook nebude, ale pokud ti na hry co tě zajímají stačí, tak proč ne. S těmito sluchátky nemám zkušenost, ale zkoušel jsem jiný herní od stejné značky a na hraní je zvuk v pohodě a podle mě mají překvapivě dobrý mikrofon.

Cemu presne na "levna sluchatka pro nenarocne hrani" jsi nerozumel?
Jinak, abych to dokoncil - ty Zalmany hrajou tak, jak se da ocekavat od sluchatek za dve kila - vicemene jen basy, dost dunive, o nejakych vyskach to ani neslyselo. Na hry v poradku, na hudbu spis utrpeni, zkousel jsem nejaky jazz a je to ubohe. Nausniky jsou slusne velke, prijemne mekke. Privodni snura tlusta, ale docela ohebna. Vypadaji celkem elegantne a pusobi pomerne solidnim a bytelnym dojmem.