Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Levna uzavrena sluchatka pro nenarocne hrani

Jake byste poradili sluchatka pro nenarocne hrani za par korun? Potrebuju uzavrena (aby me nerusila manzelcina televize), s 3.5 jackem, a mam je na chatu, kde nejsem moc casto. Cena tak do tri, max ctyr stovek, nejlepe u TS Bohemia (mam pobocku po ceste). Vidim tam spoustu levnych sluchatek, ale netusim, ktere jsou uplne sracky a ktere jeste ujdou (Sencor, Hama, Defender, Gembird, Zalman...).

Dik!

No za šest tisíc to moc herní notebook nebude, ale pokud ti na hry co tě zajímají stačí, tak proč ne. S těmito sluchátky nemám zkušenost, ale zkoušel jsem jiný herní od stejné značky a na hraní je zvuk v pohodě a podle mě mají překvapivě dobrý mikrofon.