Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcny internet a TV

Zdravim, uz 2 dni mi nefunguje internet ani TV, na ONT huawei hg8245U mi blika cervenym LOS, operator mi povedal ze moze byt pokazeny opticky kabel, ale aj po vytiahnuti to blika( ten zlty, neviem ci som napisal spravne :D) ale v logu ontcka mi ako posledne pise ddos Smurf attack alebo take nieco..neviete poradit? Dakujem.

1. Zkontrolujte, zda je správně zastrčený a domáčkutý konektor optického vlákna. Případně konektor očistěte jemným hadříkem (na brýle).
2. Zkontrolujte, zda na vláknu není prudký ohyb. Pokud ano, narovnejte.

Pokud stále svítí LOS, kontaktujte vašeho ISP nebo někoho kdo umí vlákno svařit :-)