Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propojit přistroje společně přes bluetooth?

Mám v autě rádio na bluetooth.
Pak mám sluchátka na bluetooth.

A hledám možnost, nebo nějaký zařízení, které připojím přes bluetooth k rádiu a zároveň i ke sluchátkům aby hudba hrála najednou jak v rádiu, tak i ve sluchátkách.
Takový double připojení aby hrálo v rádiu i ve sluchátkách hudba ve stejnou dobu stejně, když v zařízení spustím hudbu.
Například v mobilu co mám, mám možnost se připojit jen k jednomu zařízení na přehrávání hudby.

súčasná špecifikácia bluetooth neumožňuje súčasne využívať jeden a ten istý A/V stream na rôznych zariadeniach,len na jednom jedinom aktívnom spárovanom páre zariadení,existuje zopár programov pre zatial len pre ios a android,ktoré dokážu virtuálne spojiť a posielať A/V na viac aktívne pripojených zariadení,ale stále sú tam určité obmedzenia,a prijímače a vysielače bt,ktoré to dokážu súčasne sú zatial skôr v štádiu experimentálnych prototypov,aj keď niektoré sa v usa už dajú zakúpiť,ich cena je poplatná tomu,že je to zatial vyrábané na zakázku....

Obávám se, že tohle moc dobře nepůjde. Ono stejně by pravděpodobně ty sluchátka a ty bedny v autě nehráli úplně stejně. K čemu to vůbec chceš? Přeci buď poslouchám rádio a nebo ze sluchátek. Co je to za sluchátka?