Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa pro youtube účet

Alternativa pro youtube účet poskytující možnost ukládat si vybraná videa do vlastního seznamu.

Nechci mít youtube účet, a jako jediná možnost jak mít oblíbená videa pohromadě je ukládat si videa do záložek.
Napadává Vás jiná rozumná alternativa?

jo jasně jednoduše mám google ucet a s tím je i youtube ucet, prave ze nechci google ucet vubec vis :D
jedine ty zálozky no, ale pres ty zalozky se mi to nebude prehravat popořade jako na youtube uctu ze pri skonceni pisnicky se prepne na dalsi co je v seznamu

ted me napadlo, ze seznam videi jde na youtube ulozit jako neverejne(prehraje jen kdo ma odkaz)
nebo jako verejne ..ze se seznam ukaze tem kdo napise podobny nazev seznamu videíí do vyhledavace

premyslim ze si vytvorim vlastní video seznam, ulozim si jeho nazev nebo odkaz, od google uctu se odhlasim a nebudu ho vubec pouzivat, a jednoduse budu vlastní seznam vidíí si prehravat pres nazev a odkaz...podle volby ulození (verejne,verejne)
u soukromeho by to slo videt jen me pres pihlaseny ucet u youtube

je to asi jedina moznost, co vy na to ?