Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook nechce načíst Flash disk Voyager 4gb

Pomohl by někdo z této situace prosím?
Notebook Fujitsu Siemens V505, Vista Home,
po zastrčení gumáka do usb, problikne že je zařízení připojeno, objeví se ikona pro bezpečné odebrání, po chvilce ale zmizí. V programu usbdeview je aktivní, ale disk nikde není vidět. Po odinstalaci všech usb, se po zasunutí:-) do portu nainstaluje údajně správný ovladač a zařízení je připraveno k použítí, ale nic nikde...
vše zkoušeno po restartu, na jiném stolním PC běží disk ok.
Děkuji všem za případnou pomoc.

To tam bolo od nejakeho USB card readera (alebo nejakeho USB zariadenia ktory dovoluje do seba strkat pamatove karty a ma USB pripojenie). Samo sa to nenainstalilo to tam musel niekto nainstalovat (strcit take zariadenie do USB a nainstalit ovladace k nemu). Je zalostne ze vyrobcovia nerobia ovladace poriadne aby sa ten ovladac pouzil len pre realtek bazmek (da sa to zabezpecit kazde zariadenie ma svoju identifikaciu) ale ked programator ovladaca v realteku je debil tak potom Win pouzije ten (nespravny) ovladac aj pre ine zariadenia...