Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S pamětí nelze provést operaci:read

Zdravím .. při hraní např For honor mi grafika jede na 100% teplota v pohodě a u battlfieldu 1 mi zas jede kolem 50% cpu 90% a ramky jsou v plne zatěži.. předevčírem mi to nedělalo.

Zkoušel jsem diagnostiku ramek žadný problém, zrovna se snažím projet komp ESETEM a uvidím co z toho.
Jinak nevíte co tohle znamena : S pamětí nelze provést operaci:read (napíše mi to po ukončení For honor)

GPU: Asus Strix GTX970 4GB
CPU: i5 6500 3.4 ghz
Ram: 8gb ddr4
OS: Windows 10 64Bit
Zdroj: 620w
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Furt stejný

---------------------------
forhonor.exe - Chyba aplikace
---------------------------
Instrukce na adrese 0x000000014020669B odkazovala na adresu paměti 0x00007FF4B31C0F48. S pamětí nelze provést operaci: read.

Kliknutím na tlačítko OK ukončete program.
---------------------------
OK
---------------------------

Nerobil by som s tým ťažkú hlavu. Zatvor okno s chybovým hlásením.

https://helpdeskgeek.com/help-desk/instruction-at-referenced-memory-could-not-be-read/

Alebo si sprav najprv Image (bitovú) zálohu systémových oddielov súčastného stavu a sprav znovu čistú inštaláciu z ISO Windows. Potom uvidíš, ak sa situácia po novej inštalácii zopakuje, či sa jedná o Bug samotného OS Windows.

Kámo neřeš to já mám ten samej problém a nejsem jedinej.. pagefile nech být buď výchozí anebo nastav (jako já) podle velikosti RAM, já mám např. 8GB = 8192 v nastavení stránk. souboru, stránk. soubor (pagefile) rozhodně NEVYPÍNAT!!!!!!