Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S pamětí nelze provést operaci:read

Zdravím .. při hraní např For honor mi grafika jede na 100% teplota v pohodě a u battlfieldu 1 mi zas jede kolem 50% cpu 90% a ramky jsou v plne zatěži.. předevčírem mi to nedělalo.

Zkoušel jsem diagnostiku ramek žadný problém, zrovna se snažím projet komp ESETEM a uvidím co z toho.
Jinak nevíte co tohle znamena : S pamětí nelze provést operaci:read (napíše mi to po ukončení For honor)

GPU: Asus Strix GTX970 4GB
CPU: i5 6500 3.4 ghz
Ram: 8gb ddr4
OS: Windows 10 64Bit
Zdroj: 620w
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Kámo neřeš to já mám ten samej problém a nejsem jedinej.. pagefile nech být buď výchozí anebo nastav (jako já) podle velikosti RAM, já mám např. 8GB = 8192 v nastavení stránk. souboru, stránk. soubor (pagefile) rozhodně NEVYPÍNAT!!!!!!