Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC komponenty

1. Poradil by mi prosím někdo dobré herní komponenty za rozumnou cenu které by seděly do bedny od počítače Dell optiplex 7010 -{ jen pro info teď mám základní komponenty v tom počítači dell optiplex 7010}
( 1 komponent tak za 1 - 4000 Kč )

2. Poradil by mi někdo prosím hezkou PC bednu do které by seděly základní komponenty z PC Dell optiplex 7010

1) Možná ne, Dell si dělá vlastní bedny, takže si může vytvořit vlastní standardy v rozměrech (umístění šroubů, vnější rozměry), i v napájení (kdysi nepoužívali -5V, jestli to platí i dnes, nevím).
2) 700 W zdroj za 12 stovek? Za takovou částku nekoupíš ani kvalitní 400 W zdroj, natož sedmikilo. To bys musel vysolit dvojnásobek.

1) Možná ne, Dell si dělá vlastní bedny, takže si může vytvořit vlastní standardy v rozměrech (umístění šroubů, vnější rozměry), i v napájení (kdysi nepoužívali -5V, jestli to platí i dnes, nevím).

Nemohu vědět, zda ti jakýkoliv standardní ATX zdroj bude sedět do tvé bedny a základní desky. Je třeba se fyzicky mrknout na napájecí konektor a přeměřit rozteče šroubů. Pokud to bude odpovídat ATX standardům, pak můžeš vybírat standardní ATX zdroj.

Přišroubovaný být samozřejmě nemusí, dokonce ani nemusí být přímo v bedně. Bedna vůbec není nutná k chodu počítače, ta to jen drží pohromadě.
Než něco koupíš, zkontroluj hlavní napájecí konektor, zda je stejný, jako ATX zdroj (laicky řečeno, zda jsou tam barvy káblů stejný, jako na standardním ATX zdroji, nebo tam některý chybí)