Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Když volám, je slyšet zvuk ze hry

Zdravim,

mám sluchátka s mikrofonem, ale když volám, tak kamoš na druhý straně slyší zvuky ze hry, a údajně hodně nahlas i když to ztlumim ve zvukách třeba jen na 5.

Jak to opravit? V realtek zvuku mám zakázanou ozvěnu a potlačení šumu.

Diky za odpověď.

Tak sem to ted testoval, hrál si s ruznyma nastavenima jak ve Windows tak realteku, při volání je slyšet všechno z mýho PC (mám sluchátka s mikrofonem), divny je, že aby mě bylo slyšet, tak musim dát "směšovač stereo (realtek audio)", když dám mikrofon, tak mně není slyšet, nepomáhá ho dat jako vychozí zařízení a vypnout směšovat, pak taky není nic slyšet.... ať zapojim sluchátka s mikrofonem kamkoliv dozadu na ZD tak nic, není slyšet vubec zvuk, takže jediná možnost mít to zapojeny do předu jako doteď.

Všechno aktualni, ovladače nainstalovany z DVD, PC má cca 2 týdny, všehno ostatní funguje bez problému jen tohle mě zlobí....

Co s tim?

ten zvuk je odkud? dostává se ten zvuk do mikrofonu (akusticky)? Máš vícekanálový mikrofon (z logiky věci mono mikrofon těžko může prostorově filtrovat)? Případně máš směrový nebo izotropní mikrofon?

Nebo naopak zvuk se multiplexuje v OS s audio výstup hry?

Moc zvuku nerozumim...ale pokusim se to nějak vysvětlit.....

Zvuk jde klasicky z PC do sluchátek (mám sluchátka přes celý uši, takže by nemělo nic pronikat k mikrofonu), když zapnu hru nebo youtube, tak já to slyším v pohodě ale druhé straně to strašně řve (testováno přes echo sound test ve skypu).... Sluchátka mam tyhle - https://sluchatka.heureka.cz/omega-ovh4050/recenze/

na starym PC to jelo v pohodě.

Edit: Když ztlumim mikrofon (pravym na reprák v liště - zvuky - zaznam - mikrofon - urovně a zakřížkuju to, tak se stejně slyšim, a zvuk ze hry je furt stejně nahlas...takže mikrákem to nebude, to bude něco s tím směšovačem, když vypojím mikrák z PC tak slyším zvuky ze hry, ale sebe ne.....

Jo, to pomuže, ale to pak neslyšim ani já tu hru, na starym PC jsem normalně volal (se stejnyma sluchatkama), měl hru na 50% a nikdo to neslyšel. Ale teď i na 1% to slyší hodně nahlas. Všechno jinak funguje bezproblemu, žádnej vykřičník nic.....

Tak sem stáhl ovladače na audio ze stránek ZD a nainstaloval, problém pořád trvá, jediná změna je, že už funguje mikrofon, když ho navolím ve skypu, problém je, že zvuky z PC pořád trvají a druhý, že je to moc potichu (všechno na plno, zesíleni na 20 dB), tak jsem dal zase směšovač a jedu jako doteď, hry bez zvuků.... Takže ovladači to nebude.