Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Když volám, je slyšet zvuk ze hry

Zdravim,

mám sluchátka s mikrofonem, ale když volám, tak kamoš na druhý straně slyší zvuky ze hry, a údajně hodně nahlas i když to ztlumim ve zvukách třeba jen na 5.

Jak to opravit? V realtek zvuku mám zakázanou ozvěnu a potlačení šumu.

Diky za odpověď.

Jo, to pomuže, ale to pak neslyšim ani já tu hru, na starym PC jsem normalně volal (se stejnyma sluchatkama), měl hru na 50% a nikdo to neslyšel. Ale teď i na 1% to slyší hodně nahlas. Všechno jinak funguje bezproblemu, žádnej vykřičník nic.....

Tak sem stáhl ovladače na audio ze stránek ZD a nainstaloval, problém pořád trvá, jediná změna je, že už funguje mikrofon, když ho navolím ve skypu, problém je, že zvuky z PC pořád trvají a druhý, že je to moc potichu (všechno na plno, zesíleni na 20 dB), tak jsem dal zase směšovač a jedu jako doteď, hry bez zvuků.... Takže ovladači to nebude.