Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Databaze pro evidenci osob

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu jestli někdo neví o nějakém programu (databázi) pro vedení osob.
Jméno, příjmení, adresa, telefon apod... tak, aby se tam dala uložit i fotografie dané osoby.

Něco jak je přiložený soubor jen spíše bych preferovala program.
Ta databáze v Accessu je dobrá ale pomalá a nijak jí nemůžu upravit nerozumím tomu.
Je to cca na 5000 osob.

Proto bych ráda zakoupila nějaký program.
Děkuji za odpověď

Změna předmětu, původně: Databaze (host)

- IMHO -- Moc né, ale doporucil bych na to program napsany v jazyku "Python", ten zvlada tyto instrukce (databaze a podobne) nejlépe. Proto ho pouziva treba i Google, Twiter, aplikace jako "Calibre" ktery znam a pouzivam, svyzne se mi stara o mou bezmala '1T' databazy na které mam nekolik "destitek tisic " knih a dokumentu,casopisu PDF, zkratka vsude kde se pracuje s velkym mnozstvym dat které musi byt rychle zpracovany. Samotna aplikace jde v jazyku Pythonu navic velmi rychle vytvorit (né nadarmo ma v logu napsano "Neopakuj se").

- Aplikace, - zakladni (zakladni GUI prostredi a nabidka, moznosti) urcite nezbere vic jak tyden (IMHO 2dny na napsani kodu + 2dny doladeni, nastaveni, konfigurace site a zabezpeceni, celé do jednoho tydne na prvni RS 1.0).
* Pro nekteré WEB/Databaze, mi podobny princip s "Python/Django" nezbere vic jak pul dne kdyz vychazim z sablony. Bohuzel na PRO placenou aplikaci si netroufnu a nemohu ani nemam cas zarucit Updates, opravné balicky dle vyvoje WEBu (dle pouzitého klienta) a jeho zaplat/kritickych chyb, poskytnout dlohodoby support).

Presne tak, navyse to by tam musel bezat mysql a php server, co je dalsia komplikacia pri sprave. Napriklad novy Skype (ale aj stare) agresivne obsadzuju 80 port, co bez upravy Skypu sposobi, ze ziadne webove aplikacie na pc nepobezia.
Uz vidim ako toto riesia BFU.
Ak to bude chciet pani na fakturu vieme to sat na poradnu nezabudni;o).