Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

z ničeho nic mi nejde zvuk koukal sem se všude kde sem mohl čim by to mohlo být a nic sem nenašel mám Creative SB Live! 5.1 a ovladače který sem ztáhl mi hlásí chybu která mi zaberanuje instalaci novejch ovladaču ale nevim proč by to měli být ovladače když mi ještě řed 30 minutama zvuk běžel z klidem
Změna předmětu, původně: nejdem mi sound (karel)

zvuk 09.07.2008 20:44
zvuk
LiveDrvPack_Patch
zvuk 09.07.2008 20:44
zvuk
to je patch. potrebujes ovladace. Si schopny stiahnut si ovladace (driver bez slova patch?) Ked mas…
MM.. 09.07.2008 20:45
MM..
//edit zmena: Ovladace tam vobec nie su. Nemas k tej zvukovke ziadne CD???
MM.. 09.07.2008 20:47
MM..
mám k tý zvukovce prd ale už vim co to bylo byl to vir ted mi přestal fungovat i kurzor restartoval…
zvuk 09.07.2008 20:54
zvuk
OS mám XP ale to vám je asi jedno... jen sem chtěl vědět čim by to mohlo být
zvuk 09.07.2008 20:28
zvuk
1. Je ta zvukova karta uvedena v spravcovi zariadeni? 2. Mas nejake (a ake) zariadenie uvedene v ovl…
MM.. 09.07.2008 20:36
MM..
v tom správci je ale nevim kde najít to onboard
zvuk 09.07.2008 20:41
zvuk
Si schopny kliknut na start - nastravenia - ovaldacie panely a tam na ikonku "zvuky a zariadenia" al…
MM.. 09.07.2008 20:54
MM..
vim že to nejni jednoduchý někomu poradit takhle když nevidíš na to mohl to bejt klidně stlumenej zv… poslední
zvuk 09.07.2008 20:56
zvuk

zkoušel sem přeinstalovat ovladače a nejde to píše mi to Setup could not detect any Sound Blaster Live! Series WDM Drivers on your system, Please ensure that your Sound Blaster Live! Series WDM Drivrs is properly installed before running this Setup. Setup will now exit.

to je patch. potrebujes ovladace. Si schopny stiahnut si ovladace (driver bez slova patch?)

Ked mas skresleny zvuk tak bud je vadne repro/kabel k repro/zvukovka, alebo mas nastavene nieco blbo v mixeri alebo mas nastaveny nejaky efekt alebo blbo nastaveny typ repro (vsetko sa nastavuje ikonkou vpravo dole). Nemusis nic instalovat. Ak mas v PC strceny mikrofon skus ho preistotu vytiahnut.

mám k tý zvukovce prd ale už vim co to bylo byl to vir ted mi přestal fungovat i kurzor restartoval sem a přes spustit sem zapl antivir a ten to našel a odstranil a jede to v pohodě sry že sem tě ponasral a nic si z toho nedělej

1. Je ta zvukova karta uvedena v spravcovi zariadeni?
2. Mas nejake (a ake) zariadenie uvedene v ovladacie panely - zvuky - prostredna karta - prehravanie?
3. mas vpravo dole mixer? Je v nom niekde zaskrtnute "stlmit"?

Ak 1. = nie, tak je asi vadna zvukovka, vyhodit
Ak 2. = je tam uvedena onboard zvukovka tak to prenastavit.
Ak 3. = ano, odskrtnut.

Si schopny kliknut na start - nastravenia - ovaldacie panely a tam na ikonku "zvuky a zariadenia" alebo tak nejak? Si schopny tam kliknut na prostrednu zalozku? Co tam mas nastavene?

Si schopny si skontrolovat nastaveny typ reporduktorov? (tiez niekde tam).

//edit: ok ked uz si to vyriesil tak ser na to.