Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

z ničeho nic mi nejde zvuk koukal sem se všude kde sem mohl čim by to mohlo být a nic sem nenašel mám Creative SB Live! 5.1 a ovladače který sem ztáhl mi hlásí chybu která mi zaberanuje instalaci novejch ovladaču ale nevim proč by to měli být ovladače když mi ještě řed 30 minutama zvuk běžel z klidem
Změna předmětu, původně: nejdem mi sound (karel)

1. Je ta zvukova karta uvedena v spravcovi zariadeni?
2. Mas nejake (a ake) zariadenie uvedene v ovladacie panely - zvuky - prostredna karta - prehravanie?
3. mas vpravo dole mixer? Je v nom niekde zaskrtnute "stlmit"?

Ak 1. = nie, tak je asi vadna zvukovka, vyhodit
Ak 2. = je tam uvedena onboard zvukovka tak to prenastavit.
Ak 3. = ano, odskrtnut.

Si schopny kliknut na start - nastravenia - ovaldacie panely a tam na ikonku "zvuky a zariadenia" alebo tak nejak? Si schopny tam kliknut na prostrednu zalozku? Co tam mas nastavene?

Si schopny si skontrolovat nastaveny typ reporduktorov? (tiez niekde tam).

//edit: ok ked uz si to vyriesil tak ser na to.