Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlení notebooku

Ahoj, mám notebook Lenovo yoga 500 a docela se mi seká i přesto,že na něm nic moc není.. konfigurace: Procesor: Intel Pentium CPU 3825U, 1.90Ghz, RAM: 4GB, GPU: 2GB
myslíte, že by byl vhodný upgrade komponentů, nebo to nemá cenu, popřípadě, jak by se dal noťas zrychlit?

loading...

Sekal se odjakživa, nebo se někdy nesekal?
Pokud se nesekal, pak:
1. odbreberkuj (AdwCleaner a MBAM spuštěné v nouzovém režimu Windows, odstraň všechny nálezy)
2. zkontroluj programy spouštěné automaticky po startu Windows (nejlépe MS Autoruns), zbytečnosti vyházej
3. zkontroluj, jestli Ti tam MS nenacpal svoje ovladače; pokud ano, jdi na web Lenova a nainstaluj správné ovladače. Dále zakaž aktualizaci ovladačů přes MS Update.
Anebo přeinstaluj Windows + ovladače :-)