Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlení notebooku

Ahoj, mám notebook Lenovo yoga 500 a docela se mi seká i přesto,že na něm nic moc není.. konfigurace: Procesor: Intel Pentium CPU 3825U, 1.90Ghz, RAM: 4GB, GPU: 2GB
myslíte, že by byl vhodný upgrade komponentů, nebo to nemá cenu, popřípadě, jak by se dal noťas zrychlit?

Sekal se odjakživa, nebo se někdy nesekal?
Pokud se nesekal, pak:
1. odbreberkuj (AdwCleaner a MBAM spuštěné v nouzovém režimu Windows, odstraň všechny nálezy)
2. zkontroluj programy spouštěné automaticky po startu Windows (nejlépe MS Autoruns), zbytečnosti vyházej
3. zkontroluj, jestli Ti tam MS nenacpal svoje ovladače; pokud ano, jdi na web Lenova a nainstaluj správné ovladače. Dále zakaž aktualizaci ovladačů přes MS Update.
Anebo přeinstaluj Windows + ovladače :-)