Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výpis z databáze - jak zvýraznit stejnou skupinu?

Ahoj,
mám výpis měst a v nich instituce. Líbilo by se mi nějak oddělit další město, aby to bylo přehlednější. Stačilo by jen "každé nové" řádek s rámečkem nahoře.
Jak se to dělá?
Teď to mám jen takto

<?php
$result = mysql_query("SELECT * FROM adr_adresar_pobocek ORDER BY mesto,instituce");
?>
<table cellspaccing="0" border="1" width="100%">
<tr>
<td class="zahlavi">Město</td><td class="zahlavi">instituce</td><td class="zahlavi">adresa</td>
</tr>
<tr>
<?php
while ($zaznam = mysql_fetch_array ($result)):
?>

<td><?php echo $zaznam['mesto']; ?></td><td><?php echo $zaznam['instituce']; ?></td><td><?php echo $zaznam['adresa']; ?></td>
</tr>
<tr>

<?php endwhile;
?>
</table>

[83254-zvyrazneni-mest-png]

<?php
$result = mysql_query("SELECT * FROM adr_adresar_pobocek ORDER BY mesto,instituce");
?>
<table cellspaccing="0" border="1" width="100%">
<tr>
<td class="zahlavi">Město</td><td class="zahlavi">instituce</td><td class="zahlavi">adresa</td>
</tr>
<tr>
<?php
$mesto1="";
while ($zaznam = mysql_fetch_array ($result)):
$trida=$mesto1!=$zaznam['mesto']?" class='podtrhnout_bunky'":"";
?>
<tr<?php echo $trida; ?>>
<td><?php echo $zaznam['mesto']; ?></td><td><?php echo $zaznam['instituce']; ?></td><td><?php echo $zaznam['adresa']; ?></td>
</tr>
<tr>

<?php
$mesto1=$zaznam['mesto'];;
endwhile;
?>
</table>

Do css si nadefinuj třídu .podtrhnout_bunky, kde třeba nastavíš
tr.podtrhnout_bunky td {border-top:2px solid #000000;}