Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadny signal - chyba hdmi?

Dobry den, dnes mi dorazil novy pc od czc, vse se zda byt ok krome jedine veci - na monitoru se ukazuje jen zadny signal,a ano, mam kabel zapojeny v grafice. Na jednom foru jsem cetl ze nekomu tohle delalo s HDMI kabelem taky, protoze pry byl prenos hdmi nejak blokly v biosu, po pripojeni kabelu HDMI/dvi to bylo ok. napadlo me jestli to nemuze byt i muj problem . Stacila by dokoupit jen tato redukce? https://www.euronics.cz/redukce-hama-hdmi-dvi-pozlacena-cerna-ham34035/p368529/#dostupnost tu muzu koupit hned, na kabel bych musel cekat 3 dny.

HDMI "No signal" - PC nový..... A čo ovládače grafiky? Sú tam tie správne? Možno sú tam len generické, ktoré HDMI ani nepripoja. Podľa grafiky si vyhľadaj odpovedajúce ovládače, aktualizuj ich. Ovládače od výrobcu grafiky už majú v sebe podporu HDMI.

Hdd v tom pc nemam vubec. Jede to na nvme ssd. Popisu presne v jake jsen situaci ano? Mam televizi kterou pouzivam jako monitor, pripojenou hdmi kabelem do grafiky. Kdyz jsem pc zapl vse jelo, ventilatory se tocily atd. Jen monitor ukazoval zadny signal. Zkusil jsem reset cmos biosu pres jumper a pote pc nabehne, asi 10 sekund jede, pak se restartuje a tohle vse dokola. Stale ukazuje zadny signal.

Oprava, zdalo se byt vse ok. Ventilatory se tocily, grafika svitila atd. Prave jsem pripojil druhy monitor a ani ten nefungoval. A vsiml jsem si ze na motherboard sviti jeste cervene kontrolka power, takze chyba je nejspis ve zdroji.pokud jsou spravne pripojene kabely nezjistim protoze muj pc ma zdroj skryty v dolni zadelane casti bedny, a vrtat se v tom opravdu nechci a ani neumim.