Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadny signal - chyba hdmi?

Dobry den, dnes mi dorazil novy pc od czc, vse se zda byt ok krome jedine veci - na monitoru se ukazuje jen zadny signal,a ano, mam kabel zapojeny v grafice. Na jednom foru jsem cetl ze nekomu tohle delalo s HDMI kabelem taky, protoze pry byl prenos hdmi nejak blokly v biosu, po pripojeni kabelu HDMI/dvi to bylo ok. napadlo me jestli to nemuze byt i muj problem . Stacila by dokoupit jen tato redukce? https://www.euronics.cz/redukce-hama-hdmi-dvi-pozlacena-cerna-ham34035/p368529/#dostupnost tu muzu koupit hned, na kabel bych musel cekat 3 dny.

HDMI "No signal" - PC nový..... A čo ovládače grafiky? Sú tam tie správne? Možno sú tam len generické, ktoré HDMI ani nepripoja. Podľa grafiky si vyhľadaj odpovedajúce ovládače, aktualizuj ich. Ovládače od výrobcu grafiky už majú v sebe podporu HDMI.

Oprava, zdalo se byt vse ok. Ventilatory se tocily, grafika svitila atd. Prave jsem pripojil druhy monitor a ani ten nefungoval. A vsiml jsem si ze na motherboard sviti jeste cervene kontrolka power, takze chyba je nejspis ve zdroji.pokud jsou spravne pripojene kabely nezjistim protoze muj pc ma zdroj skryty v dolni zadelane casti bedny, a vrtat se v tom opravdu nechci a ani neumim.