Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením přes WIFI

Dobrý den,
měl bych na Vás otázku týkající se připojení k internetu a předem děkuji za každou radu.
Jsem připojený k internetu přes wifi. Internet neomezeně funguje ale problém je v tom, že pokud najedu na ikonku wifi hlásí mi to Nepřipojeno - připojení k dispozici. Řeším to z důvodu, protože chci aktivovat word a když kliknu na přihlásit se, nejde to, jelikož mi to píše, že nejsem připojený k internetu. Takže internet mi funguje ale počítač si myslí, že k němu nejsem připojený. Neví si s tím někdo rady ? Četl jsem podobnou diskuzi na toto téma, kde někdo radí, aby se v centru síťových připojení najelo na změnit možnosti adaptéru a tam se zkontrolovalo přes vlasnosti wifi, zda Protokol Ip verze 6 a verze 4 získávají adresu serveru DNS automaticky. Mám nastaveno automaticky tu 4 to nachází ale 6 ne.

Co je to za připojení?
Pokud funguje internet - prohlížení stránek, možná mail, to neznamená, že musí fungovat vše. Aktivace wordu bude přistupovat na nějaký konkrétní port, který ale nemusí být povolený od tvého poskytovatele. Tohle je typické u různých free wifi.

IPv6 k ničemu nepotřebuješ.