Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - zozšíření místa

Čus, dostal jsem levnější notebook, který má pouze 64 giga místa na disku. Jelikož mám plno programů, filmů a her co bych tam chtěl dát , tak je zřejmé že tohle je nic. Chci se zeptat, jak se dá zvětšit místo ? Musím koupit HDD, nebo jsou i jiná řešení ?Díky

Dakujeme za poskytnutie najdolezitejsich udajov. Ale kedze sa jedna o 64gb miesto je to pravdepodobne emmc disk pajany priamo na deske takze miesto na dalsi disk tam nebude. Na takom ntb by som ani neuvazoval ani hrat super mario.

Ano musis kupit HDD ak chces niekam ukladat svoje data. Otazkou je co je to za shitonotebook a ci je tam vobec nejaka moznost na osadenie normalneho HDD. Hadal by som ze ani nie - riesenim je potom zohnat si normalny NB.