Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - zozšíření místa

Čus, dostal jsem levnější notebook, který má pouze 64 giga místa na disku. Jelikož mám plno programů, filmů a her co bych tam chtěl dát , tak je zřejmé že tohle je nic. Chci se zeptat, jak se dá zvětšit místo ? Musím koupit HDD, nebo jsou i jiná řešení ?Díky

Ano musis kupit HDD ak chces niekam ukladat svoje data. Otazkou je co je to za shitonotebook a ci je tam vobec nejaka moznost na osadenie normalneho HDD. Hadal by som ze ani nie - riesenim je potom zohnat si normalny NB.