Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdieľanie dát na Windows

Dobrý deň, mám problém so zdieľaním dát v lokálnej sieti. Hlavný PC, z ktorého sú zdieľané, nerozpoznáva vôbec žiadne zariadenia v sieti. Aktivoval som fakt všetky veci čo som našiel na nete, firewall výnimky a mega veľa tutorialov. Stále nerozpoznáva žiadny PC pri pripojení na zdieľané dáta to raz ide a raz nejde neviem zistiť prečo, píše Error code: 0x80070035. The network path was not found. Rád by som robil hosta v inom PC, ale tento aj tak nerozpoznáva iné zariadenia takže by som sa k ničomu nedostal. Nemali ste niekto s tým problém? Dokonca v novom update od Win nieje HomeGroup.

Host PC: Windows 10 Home

Dokonca v novom update od Win nieje HomeGroup.

tak on to byl sociální průser už v době zavedení xp a vista z výš.
průser nezabezpečení se z toho stal, až když konečně kinderhaxory napadlo zneužít toto stejné síťové přihlášení v homogroup.
a zakázal to až teprve potrat w10-1803 po 10 letech.

Host PC: Windows 10 Home

tak snad aby sis vypsal help:

net send use

ale protože m$ je nekompatibilní prase, možná budeš muset v ovládacích panelech zpátky povolit funci smb v1.