Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nezobrazí se Místní Disk D

Dobré odpoledne všem.Včera jsem po dlouhé době spustil PC a hned jsem si všiml že spouštění systému trvá déle.Jakmile jsem byl na ploše tak mě udivila další věc a sice zástupci programů na ploše nefungují a jakmile jsem se podíval do tento počítač tak se mi nezobrazí místní disk D. Je pravděpodobné že odešel SSD Disk nebo RAM?

Daj sem screen zo Správy diskov.

Ak máš ako bonus druhý fyzický hdd zasunutý v mašine, uvidíme.

Ak je to iba nečitateľný logický oddiel pevného (iba jedného fyzického disku) ozn. pod písmenom D:\, zrejme je oddiel v RAW alebo máš pošahané ID oddielu. Aj tu je ľahká pomoc.

Jedná sa o jeden pevný disk, ktorý je logicky rozdelený.

V každom prípade sprav kompletnú kontrolu oboch oddielov:

Otovor ako Správca cmd.exe, okopči a vlož myšou (paste) tento text:

chkdsk /x /f /r /v /b

Yes

Enter

reštart

detto;
chkdsk D: /x /f /r /v /b