Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nezobrazí se Místní Disk D

Dobré odpoledne všem.Včera jsem po dlouhé době spustil PC a hned jsem si všiml že spouštění systému trvá déle.Jakmile jsem byl na ploše tak mě udivila další věc a sice zástupci programů na ploše nefungují a jakmile jsem se podíval do tento počítač tak se mi nezobrazí místní disk D. Je pravděpodobné že odešel SSD Disk nebo RAM?

Jedná sa o jeden pevný disk, ktorý je logicky rozdelený.

V každom prípade sprav kompletnú kontrolu oboch oddielov:

Otovor ako Správca cmd.exe, okopči a vlož myšou (paste) tento text:

chkdsk /x /f /r /v /b

Yes

Enter

reštart

detto;
chkdsk D: /x /f /r /v /b