Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externi disk do domaci site

Zdravim, snazim se propojit externi hdd pripojeny v pc s android tv pres wifi a mistni sit..
prvni jsem zkousel pc samotny, ale v tv to chtelo nejake prihlasovaci udaje, ktere at jsem zadal cokoliv, nesly a tak jsem nasel, ze se da do pc dostat i bez hesla... a tim padem se do nej dostanu, ale kdyz se chci dostat do externiho disku, tak to zase chce nejake prihlasovaci udaje a zase nic nejde, tak se chci zeptat, jak ten pozadavek u toho odstranim, popripade jake prihlasovaci udaje tam mam dat? diky moc

Pouzivate pro prihlaseni do PC ucet s heslem? Pokud ne, nastavte jej, pak se pomoci toho sameho uctu overite pro SMB zdileni v KODI. Disk musite v PC nastavit jako zdileny.
Dalsi mozne reseni je porizeni sitoveho uloziste (NAS), kde uz bude DLNA server, nebo mediaserver (Plex, Emby) pripraven.