Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se po přihlášení restartuje

Dob­rý den,
pro­sim o ra­du jak opra­vit no­te­book, kte­rý se po při­hlá­še­ní. Re­star­tu­je. Au­to­ma­tic­ky tam sko­čí mod­rá ob­ra­zov­ka s mra­ci­kem, že do­šlo k chy­bě a je po­tře­ba po­čí­tač re­star­to­vat. A tak stá­le do­ko­la. Mů­že­te mi pro­sím po­ra­dit? Pro­sím ra­du, ja­ko pro bl­bec­ky. Jsem hol­ka a moc se v po­čí­ta­čích ne­vy­znám. Moc dě­ku­ji

Nechat si opravit systém,nejlépe z instalačního média. Je tam několik možností,ale doporučuji tuto operaci svěřit někomu znalému. Může dojít i na ztrátu všech dat i programů. Vše si raději zazálohovat z disku jeho vyjmutím a připojením do jiného PC. Ale .. zase osoba znalá.

vytáhnout disk, přidat ho jako druhý do jiného pc a tam zkontrolovat disk na chyby. (malý oddíl bootloader, potom systémový disk)
podobné řešení je: nastartovat ntb z instalační flashky win10, instalaci přerušit shift+f10, v příkazovém řádku vypsat help: chkdsk /?, pak spustit kontrolu disku

za tyto mrtvolné stavy můžou někdy nepovedené automatické ovladačů - měl by pomoct minulý bod obnovení,
nebo zparchantělé "antiviry" v přebujelé až škodlivé verzi "internet security", které se montují do věcí kterým nerozumí a mohou bránit systémovým změnám po některých updatech. zkusit je odinstalovat v nouzovém režimu.
http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_windows_10_obnoveni_systemu.php

jestli ten notebook někdo vypínal za chodu nebo s ním třískal cestou ze školy, může mít vadný disk. v tom nouzovém režimu zkontrolovat stav disku.

a když už to do nouzáku naběhne, dají se vypsat předchozí pády: blue screen viewer

se obávám, že ta nová instalace bude nejrychlejší.