Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10 000,-

Dobrý den, prosím Vás, potřeboval bych notebook na studium. Hlavní náplní notebooku by měla být práce ve wordu, excelu a dalších kancelářských programech. Případně nějaký ten film, videa, hudba apod. Nejspíš žádné hry, krom nějakých těch klikaček xD

Byl bych rád, kdyby to byl tichý notebook, aby ho nebylo slyšet. A taky bych se rád vešel do 10 000,- jestli je to možný. Budu rád za každou radu nebo info, děkuji mockrát.
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Notebook není PC sestava (Kurt)

Děkuju za tip. Ještě jsem zapomněl připsat, že by bylo asi lepší kdyby tam bylo víc GB na disku no. Aby se tam vešlo více souborů, kdyžtak nějaký filmy apod, a nemusel jsem to pak co chvíli promazávat... ale nevím jak moc to pohne s cenou :D

Zas nepotřebuju tak veliký disk, myslím že 500 pro mě bude bohatě stačit a budu mít co dělat, abych to vůbec zaplnil :D ... A já bych s ním asi příliš necestoval. Spíš bych ho měl v pokoji no. Ale jde o to, že pak se můžu snadno zase přemístit se vším, co mám.

Zrovna kupuji tento (v odkazu) Asus. Osobně už tři roky mám Asus X550C a jsem s ním spokojen. Tichý, lehký, pružný a spolehlivý (aspoň zatím):-D.
A tak nyní kupuji manželce tento. Není to na náročné hry, ale na vše o čem mluvíš, určitě bohatě stačí. A snad bude stejně dobrý jako ten můj.;-)
Pár údajů o HW:
4jádrový procesor Intel Pentium N4200 Apollo Lake, který pracuje na frekvenci až 2,5 GHz, a operační paměť RAM o kapacitě 8 GB (DDR3). HD 1TB. Disketová jednotka. 1 x USB3, 2x USB2. K tomu Set MS Office 365 pro jednotlivce + Anti-Virus Kaspersky - "zadara", jako bonus.:-/
https://www.expert.cz/asus-x540na-go086t/