Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s vypalovanim CD a DVD

Ahoj chtela bych požadat o radu.Mam windows vistu a nemužu ani kopirovat ani vypalovat CD ani DVD v media plaeru ani v Neru 8 pro vistu.Ve Windowsu XP sem stim nemnela žadny problem mohla sem aj kopirovat aj vypalovat . Nemohli by ste mi nekdo poradit?

Viděl bych to na problém s nastavením InCD (součást Nera), je třeba ho nastavit po kliknutí na ikonku v infopanelu (normálně na pravé straně dole v liště) tak, že po vložení prázdného CD-R, CD-RW, nebo DVD se neprovede nic. Standardně po instalaci je nastaveno, že se nové CD, DVD formátuje na UDF souborový systém (nebo MtRainier) aby se chovalo jako velká disketa.